Inloggen
Registreren
Voetbal
IJshockey
Basketbal
Overigen
Tennis
Handbal
Honkbal
Rugby
American Football
Volleybal
Wedstrijden van vandaag
Live
2
Mijn wedstrijden
Mijn competities
WK
Eredivisie
Premier League
Bundesliga
Primera División
Serie A
Ligue 1
First Division A
Alles bekijken
Klik hier om competities aan je favorieten toe te voegen
Mijn teams
Ajax
FC Twente
PSV
Manchester United
FC Barcelona
Real Madrid
AC Milan
Klik hier om teams aan je favorieten toe te voegen
Toplanden
England
Deutschland
Italien
Frankreich
Niederlande
Landen
Afrika
Ägypten
Albanien
Algerien
Andorra
Alles bekijken
WatisDeScore.com
Voetbal
Norwegen
Bekerkwalificatie
Live wedstrijd Bekerkwalificatie
Live wedstrijd Bekerkwalificatie Live score resultaten van voetbalwedstrijden - Rankings Bekerkwalificatie
Bekerkwalificatie
Norwegen
2009
2024
2023/2024
2023
2022/2023
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
Uitslagen / Programma
Standen
100% bonus of up to 100€
100%
Registreren
Bekerkwalificatie-wedstrijden
Endphase
Qualification
Endphase
Ronde-Finale
1e Ronde
2e Ronde
3e Ronde
4e Ronde
Kwartfinale
Halve finale
Ronde-Finale
Norwegen :
Bekerkwalificatie
8 november 2009
13:15
ELF
Molde
2
-
2
Aalesund
(1 - 0)
Discussie
0
Berichten
Inloggen of registreren
> Plaats reactie
Aanstaande topwedstrijden
Bekerkwalificatie
6 oktober 2024
Sandnes - Levanger
18:00
Wat is jouw voorspelling?
Sandnes
1
X
2
Levanger
Uitslagen Bekerkwalificatie
Qualifikation
#
Team
ptn
j
+/-
1
Gjøvik FF
2
7
2
Fosen FK
1
-1
3
Hokksund
1
-1
4
Åmot
1
-1
5
Tangmoen
1
-2
6
Smørås
2
6
7
Trysil FK
1
-1
8
Søndre Land
2
-1
9
Eidsvåg
1
-2
10
Godøy
2
-2
11
Brodd
2
-2
12
Ulefoss SF
1
-1
13
Nordre Land
1
-2
14
Follebu
2
2
15
Holmen
1
-2
16
Langhus
2
0
17
Jutul
2
-1
18
Vestfossen
2
3
19
Moelven
1
-4
20
Tertnes
2
0
21
Odda
2
3
22
Nationalkamer.
2
-4
23
Nordhordland
2
-1
24
Askim
1
-1
25
Heimdal
1
-2
26
Djerv
2
-1
27
Gjerdrum
1
-1
28
Husøy/Foynland
2
-2
29
Hasle/Løren
2
5
30
Hauerseter
1
-3
31
Austrått
1
-1
32
Birkenes
2
0
33
Giv Akt
1
-1
34
Brattvag
2
8
35
Kattem
2
2
36
Neset
2
-3
37
Baune
1
-2
38
Djerv 1919
2
0
39
Kurer
1
-8
40
Sagene
1
-1
41
LilleTøyen
2
-1
42
Skedsmo
1
-1
43
Svarstad
1
-3
44
Mysen
2
4
45
Modum FK
2
1
46
Steigen
1
-6
47
Ørn-Horten
2
2
48
Skarp
2
3
49
Tollnes
1
-1
50
KIL/Hemne
2
8
51
Årdal
1
-2
52
Lisleby
1
-4
53
Askøy
1
-1
54
Kolstad
2
7
55
Hammerfest
1
-1
56
Klepp
2
5
57
Sprint Jeløy
1
-4
58
Nordstrand
2
3
59
Brumunddal
1
-1
60
Harstad
2
5
61
Toten
1
-5
62
Løten
2
-3
63
Mjølner
2
12
64
Rollon
1
-2
65
Eid IL
1
-1
66
Fløya
2
2
67
Konnerud
2
5
68
Førde
1
-2
69
Austevoll
1
-1
70
Hareid
1
-5
71
Vardeneset
1
-1
72
Stathelle FK
2
2
73
Bergen Nord
2
1
74
Nordheimsund
1
-2
75
Landsås
2
-6
76
Sortland IL
1
-1
77
Svelvik
1
-1
78
Vollen
2
3
79
Bøler
2
3
80
Tonsberg FK
2
-1
81
Sandviken
2
-1
82
Trauma
2
2
83
Sandved
1
-2
84
Meldal Fotb.
1
-3
85
Charlottenlund
2
8
86
Vuku
1
-4
87
Tiller
2
6
88
Vidar
2
8
89
Urædd FK
1
-1
90
Kolbotn
2
-2
91
Fet
1
-2
92
Hovding
1
-1
93
Rival
1
-2
94
Træff
2
9
95
Nesodden
2
6
96
Fjøra
2
6
97
Ås
1
-1
98
Rommen
1
-6
99
Finnsnes
1
-2
100
Lofoten
1
-5
101
Innstranden
2
-3
102
Kvik Halden
2
8
103
Egersund
2
8
104
Lyngen/Karnes
2
-1
105
Sunndal
2
-3
106
Frigg
2
4
107
Sørøy Glimt
1
-1
108
Stjørdals Bli.
1
-1
109
Surnadal
1
-2
110
Selbu
1
-1
111
Rissa
2
1
112
Orkla
2
-3
113
NTNUI
1
-1
114
Trio
1
-1
115
Vadmyra
2
3
116
Valder
2
-4
117
Sandar IL
2
4
118
Nidelv
2
-2
119
Lyngbø
2
2
120
Namsos
1
-1
121
Malvik FK
1
-7
122
Larvik Turn
1
-1
123
Ishavsbyen
2
0
124
Høyang
2
3
125
Kaupanger
1
-5
126
Elnesvågen/O
2
7
127
Fauske/Sprint
1
-1
128
Frøya
2
-2
129
Florø
2
0
130
Voss
1
-4
131
Herkules
1
-2
132
Grovfjord
1
-1
133
Hald
1
-1
134
Flå
1
-2
135
Follese
2
3
136
Buvik
1
-2
137
Dahle
2
1
138
Lyngdal
2
1
139
Skjervøy
1
-1
140
Sander
2
7
141
Solberg
1
-4
142
Kongsberg
2
0
143
Bygdø
2
0
144
Birkebeineren
2
-4
145
Vestli (7er)
2
-2
146
Kolbu/KK
1
-1
147
Hadeland
1
-3
148
Redalen
2
3
149
Fart
1
-4
150
Ottestad
2
2
151
Fu/Vo
1
-2
152
Flisa
2
6
153
Eidsvold IF
2
1
154
Røa
2
3
155
Høland
1
-4
156
Øvrevoll Hosle
1
-3
157
Sørumsand
1
-3
158
Froyland
2
4
159
Skjold
1
-3
160
Avaldsnes
1
-2
161
Aakra
2
0
162
Staal Jorpeland
1
-3
163
Vaulen
2
-3
164
Havorn
1
-1
165
Buoy
1
-1
166
Trøgstad/Båst.
1
-2
167
Selbak
2
7
168
Sogne
1
2
169
Rygge
1
-10
170
Donn
2
1
171
Gruner
2
5
172
Grei
1
-2
173
Årvoll
2
5
174
Rakkestad
2
2
175
Grorud
2
-1
176
Greåker
1
-1
177
Borgar
1
-1
178
Stryn
2
3
179
Østsiden
2
5
180
Åssiden
1
-1
181
Vedav.Karm.
1
-6
182
Tynset
1
-3
183
Tornado
2
3
184
Stålkam.
2
10
185
Senja
2
3
186
Salangen
1
-1
187
Porsanger
2
0
188
Os
1
-1
189
Nord
2
-1
190
Melhus
1
-3
191
Langevåg
1
-1
192
Jevnaker
2
7
193
Jerv
1
-3
194
Flint
2
0
195
Fjellhamar (.
2
7
196
Falk
1
-2
197
Elverum
2
2
198
Aurskog F.
1
-1
199
Arna-Bjørnar
1
-1
200
Ringsaker
1
-3
201
Volda
1
-4
202
Skarphedin
1
-1
203
Eik-Tonsberg
1
-1
204
Verdal
2
8
Endphase
#
Team
ptn
j
+/-
1
Kattem
1
-4
2
Ull Kisa
1
-2
3
Lyn
2
1
4
Strindheim
1
-6
5
Notodden
1
-2
6
Start
1
-1
7
Stabæk
3
3
8
Molde
5
9
9
LovHam
2
-1
10
Sogndal
2
0
11
Tromsø
3
5
12
Bryne
3
3
13
Stavanger
1
-1
14
FK Haugesund
2
0
15
Viking
1
-1
16
Lillestrøm
3
0
17
Brann
3
-1
18
Hamarkameratene
1
-2
19
Rosenborg
3
3
20
Skeid
1
-1
21
NIL-Trysil
1
-2
22
Fredrikstad
2
0
23
FF Lillehammer
1
3
24
Aalesund
4
5
25
Bodø/Glimt
1
-3
26
Alta
2
2
27
Eidsvold TF
1
-1
28
Kolstad
1
-1
29
Strømsgodset
1
-2
30
Kongsvinger
3
4
31
Bærum
2
0
32
Hønefoss
1
-4
33
Vålerenga
4
2
34
Kopervik
1
-4
35
Odd Grenland
3
8
36
Ranheim
2
-1
37
Levanger
1
4
38
Kjelsås
1
1
39
Mjøndalen
2
0
40
Asker
2
-1
41
Skarbøvik
1
-4
42
Kvik Halden
1
1
43
Flisa
1
-1
44
Strømmen
1
-1
45
Randaberg
1
-1
46
Skjetten
1
-1
47
KFUM
1
-3
48
Nest Sotra
1
-2
Feedback