|
---|
|
17:00 | END |
Zenit Petersburg
3 - 0
Alania Vladikavkaz
| | |
17:30 | END |
FK Rostov
1 - 4
Saturn Ramenskoye
| | |
|
17:00 | END |
Lok. Moskou
4 - 0
Anzhi Makhachkala
| | |
|
17:00 | END |
Sokol Saratov
2 - 4
Spartak Moskou
| | |
|
13:00 | END |
FK Moskou
3 - 1
Fakel
| | |
15:00 | END |
Rotor Volgograd (c.
3 - 1
Krylya Sovetov Sam.
| | |
17:00 | END |
CSKA Moskou
0 - 0
Saturn Ramenskoye
| (0 - 0) | |
|
15:00 | END |
FK Rostov
1 - 1
Dinamo Moskou
| | |
15:00 | END |
Chernomorets N.
1 - 0
Alania Vladikavkaz
| | |
|
14:00 | END |
Krylya Sovetov Sam.
3 - 0
FK Rostov
| | |
15:00 | END |
Fakel
1 - 0
Saturn Ramenskoye
| | |
15:00 | END |
Zenit Petersburg
6 - 1
CSKA Moskou
| | |
15:00 | END |
Alania Vladikavkaz
3 - 3
Spartak Moskou
| | |
17:00 | END |
Lok. Moskou
3 - 0
Sokol Saratov
| | |
|
15:00 | END |
Torpedo Moskou
1 - 1
Rotor Volgograd (c.
| | |
16:00 | END |
Anzhi Makhachkala
3 - 1
Chernomorets N.
| | |
17:00 | END |
Dinamo Moskou
2 - 1
FK Moskou
| | |
|
17:00 | END |
Sokol Saratov
2 - 0
Anzhi Makhachkala
| (2 - 0) | |
|
15:00 | END |
FK Rostov
5 - 2
Torpedo Moskou
| | |
16:00 | END |
Saturn Ramenskoye
6 - 1
Dinamo Moskou
| | |
16:00 | END |
Chernomorets N.
2 - 1
Lok. Moskou
| | |
16:00 | END |
FK Moskou
1 - 0
Krylya Sovetov Sam.
| | |
17:00 | END |
CSKA Moskou
5 - 1
Fakel
| (2 - 1) | |
17:00 | END |
Sokol Saratov
0 - 1
Zenit Petersburg
| | |
17:00 | END |
Rotor Volgograd (c.
3 - 0
Alania Vladikavkaz
| (2 - 0) | |
|
15:00 | END |
Zenit Petersburg
0 - 0
Lok. Moskou
| (0 - 0) | |
|
14:00 | END |
Krylya Sovetov Sam.
1 - 2
Spartak Moskou
| | |
|
15:00 | END |
Spartak Moskou
2 - 1
Anzhi Makhachkala
| (1 - 0) | |
|
15:00 | END |
Zenit Petersburg
2 - 1
Rotor Volgograd (c.
| | |
15:00 | END |
Alania Vladikavkaz
0 - 5
Saturn Ramenskoye
| | |
15:00 | END |
Torpedo Moskou
3 - 1
Fakel
| | |
17:00 | END |
CSKA Moskou
2 - 1
Chernomorets N.
| | |
|
16:00 | END |
Krylya Sovetov Sam.
3 - 0
Dinamo Moskou
| | |
|
13:00 | END |
Fakel
1 - 0
Krylya Sovetov Sam.
| | |
13:00 | END |
Dinamo Moskou
3 - 1
CSKA Moskou
| | |
13:00 | END |
FK Moskou
1 - 1
Alania Vladikavkaz
| | |
15:00 | END |
Rotor Volgograd (c.
1 - 3
Lok. Moskou
| | |
15:00 | END |
Chernomorets N.
1 - 3
Sokol Saratov
| | |
15:00 | END |
FK Rostov
3 - 2
Anzhi Makhachkala
| | |
15:00 | END |
Saturn Ramenskoye
0 - 1
Torpedo Moskou
| | |
15:00 | END |
Spartak Moskou
3 - 1
Zenit Petersburg
| | |
|
15:00 | END |
Anzhi Makhachkala
0 - 2
FK Moskou
| | |
15:00 | END |
Lok. Moskou
0 - 0
FK Rostov
| (0 - 0) | |
15:00 | END |
Spartak Moskou
2 - 2
Torpedo Moskou
| (0 - 0) | |
|
16:00 | END |
Dinamo Moskou
6 - 2
Fakel
| | |
16:00 | END |
Alania Vladikavkaz
3 - 0
FK Rostov
| | |
16:00 | END |
Torpedo Moskou
1 - 0
FK Moskou
| | |
16:00 | END |
Krylya Sovetov Sam.
2 - 0
Saturn Ramenskoye
| | |
16:00 | END |
Anzhi Makhachkala
0 - 0
Rotor Volgograd (c.
| (0 - 0) | |
16:00 | END |
Sokol Saratov
0 - 2
CSKA Moskou
| | |
16:00 | END |
Zenit Petersburg
2 - 1
Chernomorets N.
| (2 - 0) | |
16:00 | END |
Lok. Moskou
2 - 1
Spartak Moskou
| | |